Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Bakırköy Web Tasarım Hizmet Listesi

 • web tasarım

  Web Tasarım

  Web Tasarım hizmetimizi, ihtiyaca uygun ekonomik yapılar ile yapabildiğimiz gibi yaratıcı fikirler veya fikirleriniz ile özel tasarımlar çizerek creative web tasarımlarda sunmaktayız.

  Detaylar
 • Marka Tescil

  Marka Tescil

  Bir işletmenin mal veya hizmetlerini bir başka işletmenin mal veya hizmetlerinden ayırt etmeye yarayan, kişi adlarından, sözcüklerden, şekillerden harflerden veya sayılardan oluşan her türlü işarete MARKA denir.

  Detaylar
 • patent tescil

  Patent Tescil

  Patent, ürün veya buluş sahibine devlet tarafından verilen buluşun kullanılması, satışı, pazarlanması, çoğaltılması, bir benzerinin elde edilmesi gibi alanlarda ayrıcalıklar getiren mutlak bir hak ve bu hakkı kanıtlayan resmî bir belgedir.

  Detaylar
 • isim tescil

  İsim Tescil

  com.tr uzantılı alan adları Türkiyede ve Diğer tüm ülkelerde sizi arayan müşteriler için çok önemli prestij internet adresidir.

  Detaylar
 • tasarım tescil

  Tasarım Tescil

  Endüstriyel veya el yordamıyla üretilen herhangi bir nesnenin veya bileşik bir sistem veya bunu oluşturan parçaların, setler, ambalajlar gibi nesneleri, birden çok nesnenin veya sunuşun bir arada algılanabilen bileşimlerini...

  Detaylar
 • Photo

  Faydalı Model Tescil

  Faydalı Model Belgesi, tıpkı patentler gibi buluşlara verilen koruma belgeleridir. Faydalı Model Belgesi için belge verilebilirlik kriterleri, yenilik ve sanayide uygulanabilirliktir.

  Detaylar